SPORT Marketing Service

 Jsme marketingovým partnerem významných českých sportovců. Spoluvytváříme úspěšné sportovní příběhy a žádoucím směrem posilujeme značku sportovce a jeho mediální obraz.

Logo in circle

Hodnota

Vhodnými nástroji vytváříme marketingovou hodnotu sportovce.

Logo in circle

Atraktivita

Zvyšujeme atraktivitu sportovce k fanouškům, médiím, široké veřejnosti a potenciálním obchodním partnerům.

Logo in circle

Partnerství

 Propojujeme obchodní partnery a sportovce, a tím vytváříme stabilní a silná partnerství.

spoluvytváříme úspěšné 
sportovní příběhy

Stojí za námi

 Hlavním partnerem za sportovní část je Patrik Eliáš. Marketingové a komunikační aktivity zastřešuje Tomáš Pochop, majitel agentury BPR-Bohemia Public Relation.

Logo in circle

Patrik Eliáš

  Sport

Bývalý český hokejový útočník, reprezentant a hráč NHL (New Jersey Devils). Nejproduktivnější hráč, střelec i nahrávač historie Play off v NHL. Držitel Stanleyova poháru v roce 2000 a 2003. Druhý nejlepší hráč v kanadském bodování NHL českých hráčů s více než 1 000 body. Vítěz ankety Zlatá hokejka o nejlepšího českého hokejistu v roce 2009 a 2012.

Osobní prezentace
Logo in circle

Tomáš Pochop

Marketing

26 let majitel úspěšné marketingové společnosti BPR. Účastnil se a organizoval řadu významných sportovních událostí v ČR i v zahraničí. Byl členem řady organizačních výborů napříč sportovními aktivitami.

BPR marketingová agentura

Sportovní tým

Zastupujeme úspěšné sportovce z oblasti fotbalu, hokeje, tenisu, golfu, auto-moto sportu nebo snowboardingu.

Logo in circle

Tomáš Souček

FOTBAL

 Český fotbalový záložník hrající anglickou Premier League za West Ham United FC, klíčový hráč a kapitán české fotbalové reprezentace.

Prezentace
Logo in circle

Vítek Vaněček

HOKEJ

   Český hokejový brankář, který od sezóny 2019/2020 chytá v nejprestižnější hokejové lize světa NHL nejprve za americký klub Washington Capitals od sezóny 2022/2023 za New Jersey Devils.  

Prezentace
Logo in circle

Vladimír Coufal

FOTBAL

  Český fotbalový obránce hrající anglickou Premier League za West Ham United FC, klíčový hráč české fotbalové reprezentace. 

Prezentace
Logo in circle

Marco Zakouřil

  DRIFTING

Pětinásobný mistr České republiky v driftingu. Zavodí na světové urovni: IDC- International Drift Cup a DMEC DriftMasters European Champions.
Jezdí za tým Geos Drift Team. 


Kde jsou fanoušci, 
tam je značka sportovce.

Naše služby

Známe cesty a nástroje, jak řídit značku sportovce a dosáhnout nových zdrojů příjmu. Směřujeme k vytvoření silného vztahu a důvěry sportovce s fanoušky i širokou veřejností. Hledáme ikonická obchodní partnerství.

Logo in circle

Úspěšné propojení s Coca-Colou

Patrik Eliáš se stal ambasadorem reklamní kampaně Coca-Coly, sponzora hokejovém MS 2019 na Slovensku.

Reklamní spot
Logo in circle

Výjimečný život, výjimečné kolo

Životní příběh Patrika Eliáše je unikátní, proto se v Treku rozhodli vytvořit pro něj stejně unikátní kolo. 

Jak to celé vznikalo?

 Sportovci se stávají hrdiny, vzory a symboly úspěchu dnešní doby.
Svými sportovními výkony, talentem, osobností a morálními hodnotami ovlivňují širokou veřejnost.

Konzultace & marketingové strategie

 Uvědomujeme si jedinečnost každého sportovce. V souladu s jeho potřebami, aktuální situací a potenciálem navrhneme marketingovou strategii na míru. Systematickou prácí dotváříme a posouváme značku sportovce k definovaným cílům.  

PR & krizová komunikace

V rámci PR aktivit budujeme vztahy mezi sportovcem, médii, fanoušky i širokou veřejností, a to nejen v případě sportovních úspěchů, i v případě krizové komunikace. Spolupracujeme se zkušenými novináři a PR specialisty. 

Sociální média

 Značku sportovce vytváří vztah s fanoušky. Co se jim vybaví, když slyší jeho jméno, jaké asociace s ním mají spojeny? Vytváříme kvalitní obsah na sociálních sítích sportovců. Cílíme, tak aby žádoucím způsobem ovlivňoval značku sportovce.

Sportovní akce, eventy, kreativa  

Dlouholeté zkušenosti z oblasti event a relationship managementu ve spojení s kreativním zpracováním dělají z každé naší akce originál. Neděláme akce pro akce. Vždy víme smysl a máme definovaný cíl eventu.

 Obchodní partnerství 

 Hledáme ikonická spojení, kdy se značka sportovce prolne s komunikací obchodního partnera a obě strany cítí win-win. Doporučíme, jak z partnerství získat  to nejlepší.

Concierge 

Jsme osobním asistentem každého sportovce v našem týmu. Zajistíme právní a daňovou asistenci, kompletní zastřešení při relokaci sportovce, facility management a travel servis po celém světě.
Kontakt

Propojujeme sportovce s obchodními partnery. Budujeme stabilní a silná partnerství. Napište, zavolejte nebo si domluvte schůzku.

Sídlo společnosti

 BPR - Bohemia Public Relation s.r.o.
Pod nuselskými schody 1721/3, 120 00 Praha 2
www.sportmarketingservice.cz
Zobrazit na mapě 

BPR-power-button-design-2-small

Tomáš Pochop

 +420 602 411 369

tomas@bpr.cz 

Poslat zprávu